Wyniki badania poziomu sodu, potasu i żelaza

zrobiłam wyniki ponieważ czuje sie ciagle zmęczona ,proszę o interpretcję sód 137,6000,chlorki 105,3000,potas,4,2300 ,żelazo60,0000

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wyniki badań laboratoryjnych interpretuje się w zestawieniu z normami podanymi przez laboratorium wykonujące oznaczenie i objawami klinicznymi. Biorąc pod uwagę ogólne normy, Pani wyniki są prawidłowe. Jednakże, jeśli dolegliwości nie ustępują proszę skonsultować się lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam.