Wyniki badania wycinka guza szyi i migdałka

Witam, około 3 tyg. temu mojej mamie pobrano wycinek guza szyi oraz wycinek migdałka podniebnego. Dziś otrzymałyśmy wynik ale wszelkie informacje jakie znajduję są dość ogólne, dlatego proszę o dokładniejszą ich analizę.Oto wynik: fragment tkanek z naciekiem chłoniaka rozlanego z dużych komórek B (DLBCL) w towarzyszących limfocytach T.Część utkania wskazuje na podłoże indolentnego chłoniaka typu strefy brzeżnej z polami zlewnego nacieku dużych komórek DLBCL. Będę wdzięczna za informacje. Ewa

Piotr Pilarski

Wynik wskazuje na chłoniaka naciekającego o niskim stopniu złośliwości. Sugeruję wizytę u onkologa aby zastanowić się jakie postępowanie będzie najlepsze w przypadku Pani mamy.

Pozdrawiam.

Nie rozumiem pytania!!! PRZECIEŻ WYRAŹNIE NAPISANO O ROZPOZNANIU CHLONIAKA!!! Pacjentka wymaga leczenia specjalistycznego!!! zż