Wyniki Hltera a bieganie

Witam , badanie Holtera wyszło mi źle ale chcę biegać i jest tylko pytanie czy mogę. Średnia prędkość bicia serca i jakaś niewiadoma pauza 200milisekund mój kardiolog powiedział ze gdyby była 2 pauza musiałbym zostać w szpitalu . Teraz pytanie czy to coś poważnego? I czy mogę biegać ??

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

przy tak niewielkiej ilości informacji nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie. Proszę zadać to pytanie kardiologii który panią zna i ma dostęp do wszystkich wyników badań.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Wszelkie tego typu zalecenia można określić podczas bezpośredniego badania lekarskiego I łącznej analizie dodatkowych wyników. Proszę udać się do kardiologa.