Wyniki markerów nowotworowych u 36-latki

Witam odebrałam dzisiaj wyniki z markerów i nie wiem czy powinnam się z nimi zgłosić do lekarza nie wiem czy wyniki są w porządku czy powinnam się bać CA 15-3 15,02 a wynik CA125 to 14,83 czy te wyniki są w normie

Nie wiem dlaczego i na czyje zlecenie wykonała Pani te badania!!! Nie znam Pani obecnego stanu zdrowia ani przebytych chorób!!! NIE POTRAFIĘ WIĘC ODPOWIEDZIEĆ!!! PROSZĘ ZGŁOSIĆ SIĘ DO LEKARZA PROWADZĄCEGO!!! zż