Wyniki przy astmie i cukrzycy ciążowej w 17. tc
Witam ,jestem w 17 tygodniu ciąży aktualnie mam astmę i stwierdzoną cukrzycę ciążową ,internista dał mi do zrobienia jeszcze kilka badań ,chciałabym się dowiedzieć czy i dlaczego mam takie wyniki HBA1 4,8%,Kreatynina 0,52mg,EGFR 179,8,Hormon tyreotropowy 1,060mlU/l i co mogą oznaczać ,dziekuję i pozdrawiam

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
hemoglobiny i tsh są ok, co do nerek konieczne jest poznanie większej ilości informacji i poznanie wyników badania ogólnego moczu.