Wyniki Western Blot i podwyższone TSH

Witam, dziś odebrałem wyniki Western Blot : Frakcje IgG aktywny jest jedynie IgG p 41i wynosi 51 przy normie granicznej 16-25 pozostałę od 2 do 4p w IgM podobnie P41 16( graniczny) reszta 1-3 Do tego TSH mimo podawania hormonów skoczyło w górę z 1,7 na 2,9 w ciągu tygodnia. Pytanie co mam teraz zrobić? inne wyniki poza kwasem moczowym (ponad normę) są ok. ( Problemy ze stawami zwłaszcza przykrucz palców serdecznych) ospałość "mgła" umysłowa nadmierna czułość na zmiany pogody, mocne wzdęcia

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik może świadczyć o kontakcie z boreliozą, sugeruję konsultacje reumatologiczna.