Wypadanie włosów a możliwość samodzielnego wykonania mezoterapii igłowej

Mam cukrzucę typ2, biorę leki doustne i to słabe tzn. Glibetic1mg, Metformax 500. Glucophage500. Wypadają mi bardzo włosy i chętnie bym skorzystała z mezoterapii mikroigłowej. Podobno można samemu ją robić ? Wspomnę, że zawodową fryzjerka nie jestem, ale dziesiątki lat z powodzeniem siebie czesałam , strzygłam itp. Podobnie w rodzinie i koleżankom w akademiku pomagałam( lata 60-siąte!) Włosy zawsze (poza incydentami) miałam bardzo mocne i gęste. Od 8 VII stosowałam 6 tyg. dietę warzywną

Mezoterapię igłową lub mikroigłową mogą wykonywac osoby przeszkolone. Proszę udać isę do certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej, aby później nie miała Pani powikłań po samodzielnym wykonaniu takiego zabiegu.

Dzień dobry,

Mezoterapia igłowa nie jest zabiegiem, który pacjent powinien wykonywać sam w warunkach domowych. Polecam konsultację u lekarza medycyny estetycznej, który będzie w stanie spojrzeć na Pani problem kompleksowo.

Pozdrawiam