Wypadanie włosów i krwotoki z nosa podczas karmienia piersią

Witam mam 21 lat i jestem mama 12 tygodniowego synka dodam ze karmie piersia, od dawna slyszy sie ze podczas kamienia piersia wypadaja wlosy, zauwazylam ze garsciami moge wycigac wlosy w takim tempie za miesiac bede lysa,druga sprawa sa krwotoki z nosa codzien, od dziecka zmagam sie z tym defektem ale nigdy nikt nie postawil mi jasnej diagnozy, a to dorastanie a to upaly a to cisnienie i w efekcie koncowym przyczyna jest nieznznana, czy jest czym sie martwic? czy udac sie na jakies badania?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarz rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.