Wypadanie włosów przy chorobie Gravesa-Basedowa

Witam, mam 52 lata i rozpoznaną chorobę Gravesa- Basedowa. Ponad dwa lata brałam NeoMercazole. leczenie rozpoczęło się małymi dawkami 15 mg dzienie i zwiększano je az do 100mg dziennie. Po dwóch latach wystąpiła sina niedoczyność. Odstawiono leki. Miałam anemię. Obecnie wyniki mam w normie. Mój problem to wypadanie włosów. Od dwóch miesięcy tracę mnóstwo włosów. Czym to jest spowodowane? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany stan może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.