Wypadnięcie szczęki podczas ziewania

Witam. Około 2-3 lata temu podczas ziewania przeskoczyła mi szczęka, od tamtego czasu mam z nią problemy, boli przy każdym ruchu i blokuje się przez co mam trudności z jedzeniem. Dlaczego tak może się dziać? Do jakiego lekarza mam się udać, albo co zrobić aby złagodzić ból?

Obecny stan wynika z zaburzenia w stawie skoroniowo - żuchwowym. Konieczna jest wizyta w gabinecie stomatologicznym - lekarz dentysta specjalizujący się w diagnostyce i leczeniu ssż lub chirurg szczękowo - twarzowy.