Wypicie alkoholu po zaszyciu się

witam zaszyłem sie 11 miesięcy temu i statnio wypiłem pare kieliszków i teraz od trzech dni nie moge dojsc do siebie nie moge jesc co mam teraz zrobić by to przeszło

Witam,
należy przeczekać powyższe dolegliwości, ma Pan objawy zatrucia alkoholowego.
W razie złego stanu ogólnego proszę zgłosić się na SOR, możliwe konieczne włączenie kroplówek.
Podczas wszytego disulfiramu nie należy spożywać alkoholu.