Wypryski na twarzy i plecach pojawiające się przed okresem u 24-latki

Mam 24 lata i ciągle zmagam się z wypryskami, najczęściej na twarzy ale także pojawiają się na plecach, najwięcej pojawia się przed okresem. Czy to normalne w tym wieku?

Witam. Jeśli zmiany nie są nasilone i pojawiają się głównie przed menstruacją nie ma powodów do niepokoju.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl