Wyprysku na podudziach a uszkodzenie zastawek
posiadam wyprysk podudzi byłem u lekarza na badaniu usg doplera mam uszkodzone zastawki i przeciwskazania do zabiegu jak to leczyc

MĘŻCZYZNA, 49 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proszę udać się do chirurga naczyniowego. Po bezpośrednim badaniu oraz łącznej interpretacji z wynikami badań dodatkowych. Na podstawie powyższych będzie możliwe określenie dalszego postępowania terapeutycznego.