Wyraźny ucisk worka oponowego

witam ! mam pytanie i proszę o konsultację wynik z tk centralo lewoboczna przezpierścieniowa przepuklina jądra miażdżystego wpukla się do kanału kręgowego na głębokośc 6 mm i powoduje wyrażny ucisk worka oponowego początkowego odcinka korzenia lewego nerwu rdzeniowego s1
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na zmiany w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Tego typu zmiany mogą powodować dolegliwości bólowe. Wyniki badań dodatkowych powinno się interpretować w oparciu o występujące objawy. Z otrzymanym wynikiem badania należy udać się na wizytę do specjalisty neurochirurga.