Wyrzucenie z domu przez matkę

Moja mama wyrzuciła mnie z domu i powiedziała, żebym poszła sie puszczać... Kiedy powiedziałam jej, że nie jestem dziwką to powiedziała, że to nie dziwkarstwo, bo dziwka to robi za darmo, a ja na tym zarobie.. Robi mi tyle przykrośći tylko dlatego, że chcę wrócić do Polski.. Jak matka może powiedzieć takie coś córce...codziennie przez nią płaczę i z dnia na dzień coraz nardziej.. ja nie wiem już co mam robic

Witam serdecznie,

niestety nikt nie odpowie Pani na pytanie co robić.
Bez wątpienia zachowanie i słowa Pani mamy, były bardzo mocne i bolesne dla Pani. Odnoszę wrażenie, że Pani relacja z matką, jest bardzo trudna, dużo w niej trudnych zakrętów i że nie jest to tylko związane, z zaistniała sytuacją, którą Pani opisała.
Sugerowałabym zwrócić się po pomoc do specjalisty, na bezpośrednie spotkanie i konsultacje. Jest Pani bardzo młodą osobą, w jakimś stopniu nadal kształtującą swoją tożsamość, dorastającą. Wsparcie bliskich osób jest bardzo istotne na tym etapie rozwoju psychiki młodej osoby.
Proszę dać sobie szanse i jeśli nie ma Pani wsparcia w bliskich, poszukać go u wykwalifikowanego specjalisty.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego,
Katarzyna Włoch
ZAPRASZAM NA
http://charakterownia.pl

Dzień dobry!

Doświadczanie w domu rodzinnym przemocy psychicznej i odrzucenia przez matkę jest bardzo trudne. Pomoc i wsparcie w tej sytuacji może Pani uzyskać np. w Centrum Interwencji Kryzysowej, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, Centrum Praw Kobiet, Poradni Zdrowia Psychicznego, Fundacji Niebieska Linia itp.

Pozdrawiam!