Wysoki wynik beta hCG a ciąża
23 września miałam USG, które nie wskazywało na ciąże, zrobiłam również test ciążowy. 29 września usunęłam wkładkę z miedzią. Dziś badanie beta HCG pokazało powyżej 9000. Co to oznacza, czy na pewno ciąże?

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podany wynik może wskazywać na ciążę. Teoretycznie podwyższone beta-hCG może być jednak także wynikiem np, hormonalnie czynnych torbieli. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który potwierdzi lub wykluczy ciążę.