Wysokie ciśnienie a leki u 47-latka

witam ,mam 47 lat i wysokie cisnienie gorne i dolne w granicach 140/95 102 ,,,biore leki indapamide 2,5 i perindopril 2mg ten pierwszy biore raz na dzien rano a ten drugi w zaleznosci od cisnienia czy to jest prawidlowy lek

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji może okazać się konieczne zmodyfikowanie terapii. Proszę zatem udać się do lekarza.