Wysokie ciśnienie i puls oraz uczucie zimna

Kilka dni temu o godzinie 4 nad ranem wstałem z łóżka i miałem bardzo wysokie ciśnienie oraz puls. Sięgnąłem po propranol 10 mg. Nie mam chorób serca, byłem u kardiologa i powiedział mi, że serce jest zdrowe ale wypisał mi ten lek, ponieważ gdy znalazłem się w szpitalu miałem tachykardie zatokową i 160/140 i puls 120 bodajże. Właśnie tamtej nocy było mi bardzo bardzo zimno, założyłem kilka swetrów i krew przez uda mi bardzo szybko przepływała. Teraz mam takie coś http://fotowrzut.pl/3L0YY2N8R3

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego lub lekarza kardiologa. Po badaniu będzie można określić dalsze postępowanie.