Wysypka na brodzie i policzkach u półrocznego dziecka

Witam. Mój 6 miesieczny synek od kilkunastu dni zmaga sie z wysypka na buzce, brodzie, policzkach. Myje go emolientami i smaruje kremowem przeznaczonym do AZS. Nic nie pomoga. Teraz bardzo sie slini i pcha wszystko do buzi myślałam ze to dla tego. Jako noworodek do 3 miesiaca mial tradzik niemowlecy. Podaje link do zdjecia bardzo prosze o pomoc i odpowiedz czy mam sie zgłosić z tym do lekarza. Dziekuje http://zapodaj.net/bddb0855cd27e.jpg.html

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z lekarzem. Wygląda to na zmiany o charakterze wyprysku alergicznego, na które skuteczne jest leczenie maściami sterydowymi, dostępnymi na receptę.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski