Wytrysk płynu na początku stosunku

Witam. Mam 19 lat. Od miesiąca jestem ze swoją partnerka. Muszę sie przyznać ze jest ona pierwsza, z ktora uprawialem stosunek po raz pierwszy. Uprawialismy seks okolo 5 razy do dnia dzisiejszego. Mam problem z wytryskiem "sluzu" z penisa. Wyglada on jak biala woda. Po jego wycieku i odczekaniu paru min moge uprawiac seks przez okolo 10 min. Po czym wystepuje normalny wytrysk spermy. Czy wyciek tego plynu jest normalny? Prosiłbym o pomoc.

Jest duże prawdopodobieństwo, że ilość wydzieliny stopniowo zmniejszy się przy bardziej regularnych kontaktach. Świadczy to o dużym podnieceniu.
Bywa rzadko, że jest zapalenie gruczołu krokowego (przewlekłe).
Jeśli stan hyperseksrecji będzie się utrzymywał, to warto złożyć wizytę u chirurga urologa.
Najczęściej jest to jednak fizjologia, choć nieco kłopotliwa...
Proszę pamiętać, że w tym wodnistym płynie mogą być aktywne plemniki.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Witaj!
U niektórych młodych bardzo pobudzonych mężczyzn,kiedy zaczynają uprawiać seks występuje preejakulat czyli to co opisałeś przed właściwą ejakulacja wydobywa się część jak to określiłeś - "sluzu" z penisa i jest to przezroczysta biała wydzielina, później następuje właściwy wytrysk spermy. Jest to w wielu wypadkach normalne i ustępuje z unormowaniem i częstotliwością stosunków płciowych. Natomiast gdyby się to przedłużało to proszę zgłosić się do lekarza - urologa lub seksuologa w swojej okolicy. Pozdrawiam