Wzdęcia i inne problemy z brzuchem

Witam ! Ponowie swoje pytanie gdyz bardzo zalezy mi na odpowiedzi prosze mi jej udzielic. Od jakiegos czasu wypchało mi brzuch na tole mysle ze to cos z jelitami. Cwicze zdrowo jem i nigdy nie mialem problemow z brzuchem. Teraz zrobil sie na dole lekko twardawy i wyskoczyla wielka opona jakby w tych jelitach zalegały gazy czy woda. zdarzało mi sie to ostatnio ale po 2-3 dniach schodzilo teraz juz trzymie ponad 2 tygodnie biore espumisany rozne specyfiki z apteki i nie pomaga ! Co to moze

Mi to wcale nie wygląda na zwykłe wzdęcie brzucha. Na pewno to nie jest woda, bo ona wchłania się właśnie w jelicie grubym. Nic nie pisał Pan o zaparciach, a to one mogą dawać takie dolegliwości. Jeśli nie są to jednak zaparcia, to sugeruję jak najszybszą wizytę u internisty. Pozdrawiam

Oczekuje Pan niemożliwego - nie można powiedzieć konkretnie co Panu dolega, gdyż potrzebna jest dalsza diagnostyka. Od tego są lekarze, żeby do nich chodzić i korzystać z ich fachowej wiedzy, a nie "leczyć się" suplementami!

Pozdrawiam