Wzdęcia i kłopoty z wypróżnianiem po cesarskim cięciu

witam serdecznie ,mam 32 lata ,moim problemem sa problemy z toaleta ,otoz 3 lata temu po ciazy i cesarskim cieciu mialam hemoroidy ,po jakims czasie wszystko wrocilo do normy ,teraz zauwazylam krew podczas wyprozniana i nawet nie wiem jak to okreslic sluz czy kawalki czegos (nitki czy sluz),mam przy tym rowniez wzdecia ,nie mam zaparc ,prosze mi powiedziec czy to hemoroidy ?z przerazeniem czytam o raku jelit ,dziekuje serdecznie za odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy jak najbardziej mogą być wynikiem hemoroidów. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem POZ lub specjalistą gastrologiem/proktologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.