Wzrost wagi i stosowanie naturalnej terapii hormonalnej

Mam 58l,stosuje naturalną terapię hormonalną obecnie jest to dziegiel chiński-mój problem to tycie;jem mało /na kolację tylko jabłko/,słodyczy też niewiele ale ruszam się też niewiele;pracuję jako opiekunka osoby chorej 24h/doba i oprócz weekendu nie wychodzę wogóle z domu pacjentki.Patrze na siebie i włos mi się jeży-tyle tego tłuszczu od żołądka w dół,piersi też jakby znów wieksze,wogóle jakaś rozdeta jestem;na sniadanie owsianka na wodzie i kilka rodzynek,pożniej kanapka,obiad;ważę 80kg/170cm

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Prawdopodobnie ma Pani bardzo zaniżony metabolizm, proszę udać się do dietetyka który oceni sposób żywienia, wykona analizę składu ciała i dobierze dietę oraz doradzi ćwiczenia które będzie Pani mogła wykonywać nawet w pracy.
Pozdrawiam serdecznie