Za wysoki poziom testosteronu i androgenów

Witam, Mam 18 lat i mam problemy hormonalne-za wysoki poziom testosteronu i androgenów.Miałam badanie moczu na profil steroidowy(sterydowy?) i nadnercza wyszły ok.Za kilka dni mam wizytę u ginekologa,ale miesiączkuje regularnie. Mając 6 lat zaczęłam przedwcześnie dojrzewać-zrobili mi podstawowe badania i nic nie wyszło,ale nie robili mi szczegółowych badań. Czy moja sytuacja zdrowotna może mieć z tym związek?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez posiadania szczegółowych danych trudno jest określić związek pomiędzy obydwoma wydarzeniami. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić podczas wizyty kontrolnej.