Zabieg na usunięcie blizny po trądziku

Dzień dobry. Mam 3 blizny po trądziku, takie małe płaskie kółeczka. Czy pomoże radiofrakwencja mikroigłowa? Obawiam się lasera i okresu rekonwalescencji.

Kwalifikacji do zabiegów usunięcia blizn potrądzikowych ze względu na ich wygląd dokonuje lekarz w trakcie konsultacji. Najskuteczniejszą obecnie metodą jest laser frakcyjny CO2. Starannie wykonany zabieg z indywidualnie dobranymi parametrami nie spowoduje powikłań ani długiego okresu rekonwalescencji.