Zabieg skleroterapii a bolesność nogi

witam,miesiac temu mialam robiony zabieg skleroterapii jedna zyla, lekarz stwierdzil na kontroli ze wszystko ok,jednak odczuwam dwa zgrubienia (2 kulki ) boli mnie to, a nawet cała noga, co robic, czy to ustanie

Witam , prawdopodobnie te dwie kulki jak Pani pisze są to dwa drobne krwiaczki które są normalne przy tego typu zabiegach i które lekarz przy wizycie kontrolnej usuwa , druga możliwość to miejscowy stan zapalny , trzeba się osobiście skonsultować z lekarzem. Pozdrawiam

Proszę zgłosić się na ponowną konsultację do lekarza wykonującego zabieg, jesli będzie Pani miała po wizycie jakiekolwiek wątpliwości można skonsultowac się u innego specjalisty z tej dziedziny.

Witam serdecznie, można i warto te miejsca nakłuć i ewakuować zhemolizowaną krew z zamkniętych skleroterapią żylaków. Pozdrawiam, dr n. med. Łukasz Szczygieł, specjalista angiolog