Zabieg usuwania naczynek na łydce nad kostką laserem V-Beam

Witam, miałam robiony zabieg usuwania naczynek na łydce nad kostką laserem V-Beam. Zabieg był wykonany 6 miesięcy temu, a ja nadal mam brązowe ślady na nodze w miejscach impulsów lasera. Czy to normalne? Ile czasu potrzeba, żeby te przebarwienia zniknęły? Można to jakoś przyspieszyć? Link do zdjęcia zmian na nodze http://goo.gl/QcNJD2

Witam serdecznie. Prawdopodobnie zmiany te nie wchłoną się/nie znikną. Wskazana jest jednak konsultacja z dermatologiem.