Zabieg witrektomii przy utracie wzroku

Witam chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę na nfz zapisać się na pilny zabieg witrektomii. Tracę wzrok a w warszawie nie ma wolnych miejsc w tym roku a nie mogę czekac do roku 2015

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, może Pan zawsze spróbować się dowiedzieć o dostępności miejsc w Klinice Okulistyki w Poznaniu (ul. Długa) ale podejrzewam, że w każdym dużym innym dużym mieście w Polsce. Niestety jeżeli nie ma miejsc a jest konieczność to zawsze może się udać Pan do prywatnej lecznicy okulistycznej, ofert jest sporo obecnie na rynku. Pozdrawiam.