Zabieg wypalania nadżerki

Witam!W sierpniu ubiegłego roku miałam zabieg "wypalania "nadżerki. Od jakiś dwóch miesięcy zauważyłam u siebie ciemnobrazowa wydzieline z pochwy.Lekarz na wizycie kontrolnej stwierdził że nadżerki już nie mam.Co może być przyczyną tej wydzieliny?Czy powinnam udac sie do lekarza?Dodam że miesiaczkuje regularnie. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Tak proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Sądzę że konieczne są badania hormonalne.