Zabiegi kwasami na cerę mieszaną z wągrami i bliznami

Witam, byłam u dermatologa 4 tygodnie temu. Mam cerę mieszaną, mam dużo zaskórników na czole i policzkach. Zakupiłam krem global od biodermy i tonik na receptę, ale zaskornikow i wagrow jest jeszcze więcej . Mam też blizny. Jestem zaineteresowana kwasami u dermatologa. Jakie kwasy będą najlepsze i od czego dalej zacząć bo nie widzę żadnych postępów. Proszę o odpowiedź

Kwasy to potoczne okreslenie peelingów. Maja onez zastosowanie nie tylko w likwidowaniu skutkow starzenia sie, ale takze w leczeniu. Odpowiedni peeling pomoze dobrac dermatolog, ktory specjalizuje sie w wykonywaniu tych procedur. Cerze lojotokowej z licznymi zaskornikami, tj. wagrami zwykle rekomendujemu peeling kwasem salicylowym lub pirogronowym. Maja one dzialanie przeciwzapalne, i przeciwlojotkowe.