Zaburzenia czucia przy wyginaniu palców po upadku

Witam ;) mam przeszywający prąd przy wyginaniu palców do góry, poza paluchem. Dodam, że pare dni temu byłam na imprezie, miałam wysokie obcasy, nie chodzę w takich na codzień. W jednym miejscu było mokro, ktoś mnie dodadkowo popchał i zaliczyłam 'glebę'. Nic mnie nie bolało, gdy poczułam zmęczenie w nogach pojechałam do domu. Nastepnego dnia bolały mnie nogi w okolicy łydki i kostki, ale po paru dniach przeszło. Prąd w palcach zauwaźyłam 3 dni temu, do tej pory nie przechodzi. Mam się martwić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na skutek urazu mogło dojść do uszkodzeń w obrębie nerwów. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.