Zaburzenia oddawania stolca a wyłuszczanie torbieli

Witam. Od czterech dni nie oddaje 'stolca' troche mnie to nie pokoi. Leze w szpitalu juz 4 dobe. Bo mam torbiel odnowiona po miesiacu. Mesiac temu malam operacje wyluszczenia torbieli bustronnych. Lekarzom wstydze sie o tym powiedziec.

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie ma się czego wsydzić prosze zgłosic lekarzowi, a na pewno dostanie Pani jakiś preparat, zapracia są czeste u pacjetnów przebywajacych na oddziałach szpitalnych, ze względu na ciągłe leżenie w łóżku, brak ruchu oraz zmianę otoczenia.
Pozdrawiam