Zaburzenia osobowości i schizofrenia paranoidalna a wykonywanie zawodu technika weterynarii lub terapeuty zajęciowego

Mam zdiagnozowane zaburzenia osobowości mieszane i schizofrenię paranoidalną.Czy są jakieś przeciwwskazania w wykonywaniu zawodu technika weterynarii lub terapeuty zajęciowego?Dodam, że pilnuję leczenia, przyjmuje ketilept 600 mg doba i 250mg chlorprotiksenu, mam przewagę objawów pozytywnych w chorobie.Pracuję na pół etatu, raz czuję się lepiej raz gorzej.

za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.ja mam klientke, ktora doskonale funkcjonuje w takiej sytuacji, ale jak tylko spostrzeze oznaki nawrotu choroby(a otoczenie jeszcze tego nie widzi), idzie na oddzial zamkniety na 2-4 tyg.w pracy nikt nie wie, ze jest chora.to wymaga szczerosci ze soba, swiadomosci i dzialania....powodzenia. pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza