Zaburzenia pamięci podczas okresu

dzień dobry, W trakcie miesiączki mam ogromne problemy z pamięcią. Robiłam badania ( tsh, hormony tarczycy w normie, kortyzol w normie, androstendion i testosteron w normie) prolaktyna czynnościowa ( ponad 13 x wyższy wynik po obciążeniu). Problem jest poważny, bo jeśli w tym czasie mam egzamin, to nie pamiętam większości rzeczy, męczy mnie mówienie, zadania wykonuję wolniej i gorzej.Bardzo utrudnia mi to życie.

Dzień dobry,

Czy miesiączki są bardzo obfite. Czy w dni, kiedy ma Pani miesiączkę, nie ma Pani tendencji do hipotonii - niskiego ciśnienia? Proszę oznaczyć sobie morfologię podczas miesiączki. Jeśli hiperprolaktynemia czynnościowa przebieg a z objawami to powinna być leczona - czas leczenia to od 3 do 6 miesięcy. Proponują w tym okresie dobrze zbilansowaną dietę, nie zaszkodzi Pani jakiś preparat witaminowo-mineralny, Vit B compositum 3x1 tabl + Lecytyna. Jeśli nie przyniesie to efektu, niech Pani poprosi swojego lekarz o przepisanie piracetamu. A najlepiej jeśli w tym okresie dokładnie Panią zbada i zbierze pełny wywiad. To pozwoli ukierunkować go na problem, z którym się Pani boryka.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz