Zaburzenia równowagi i bóle karku
Witam, od jakiegoś czasu mam uczucie bycia lekko pijanym, rezonans magnetyczny głowy nic nie wykazał, RTG kręgosłupa szyjnego również, boli mnie kark, nie miałem żadnych poważnych urazów, praca w stresie przy komputerze, pomagają mi na krótko masaże..co mi dolega ?. Konsultowałem się z dwoma neurologami i nic nie wykryli. Może to nerwica ? Pozdrawiam Adam

MĘŻCZYZNA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Być może występują zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa. proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.