Zaburzenia rytmu serca i spadek ciśnienia po posiłku

Witam,mam pytanie następujące:otóż od pewnego okresu czasu,głównie po posiłku porannym,zwykle bardzo skromnym dostaje zaburzeń rytmu serca,spada mi ciśnienie zwylle mam wtedy 95/58 a tętno w górę od 80do ponad 100.W tym czasie nie mogę nic robić czekam aż minie i zwykle po 30 min przechodzi,jeśli nie zażywam propranolol 10 i czekam...prosze o informacje co może to być powodem i. Jak sobie z tym poradzić?bo auż mam tego dosyć serdecznie.pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem wymaga wdrożenia diagnostyki kardiologicznej. Proszę udać się na wizytę do specjalisty kardiologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.