Zaburzenia widzenia po urazie oka

witam mój brat ma 17 lat jest piłkarzem 2tyg. temu dostał piłką prosto w oko(w sam środek) lekarz prowadzący nie daję dobrych rokowań .brat widzi tylko kątem oka a na wprost przez mgłę. nie chcemy żeby stracił wzrok bo od tego zależy jego przyszłość gdyż uczy się w szkole policyjnej. czy mozemy mu jeszcze jakoś pomóc .Rozpoznanie podczas przyjęcia do szpitala: stłuczenie gałki ocznej prawej, wstrząśnienie siatkówki , pourazowy otwór warstwowy plamki, krwawienie do ciała szklistego. proszę o odp.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety nie mogę ocenić stanu gałki ocznej bez zbadania ale patrząc na rozpoznanie może być tak jak ocenili to lekarze w szpitalu trudno. Wszelkie wątpliwości musi Pani i Pani rodzina wyjaśnić z lekarzami, którzy leczą Pani brata ponieważ są w tej kwestii najlepiej zorientowani. Pozdrawiam.