Zaburzenia widzenia, powiększenie źrenicy a wynik badania angio-TK
Badanie angioTK , które miałam kilka dni temu sugeruje obecność przetoki tętniczo-żylnej z uściem naczynia do zatoki poprzecznej w prawej połkuli móżdżku oraz znaczną asymetrię spływu żylnego z przewagą prawej zatoki poprzecznej i prawej żyły szyjnej, proszę o odpowiedź co to dla mnie oznacza, bardzo źle się czuję, w ubiegłym tygodniu miałam powiększoną lewą źrenicę oka i zaburzenia widzenia, prosze o rade czy musze sie spieszyc, bardfzo zle sie czuje dziekuje

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Magdalena StusiĹska
73 poziom zaufania
Szanowna Pani,
najlepiej jak najszybciej skonsultować taki wynik z lekarzem neurologiem, po badaniu i zebraniu wywiadu pokieruje on Panią dalej.