Zaburzenia widzenia u 10-miesięcznego dziecka

Witam. Mieszkam w Anglii i potrzebuje porady polskiego lekarza. Mam 10 miesięcznego synka od jakiegoś czasu (około 1 )miesiąca zauważyłam ze synkowi zaczynają uciekać oczka raz prawe raz lewe jutro mam umówioną wizytę po skierowanie do specjalisty, ale po mimo tego chciała bym uzyskać informacje od specjalistów z Polski czy to coś groźnego czy te oczka się poprawią ? Bardzo prosze o pomoc Z góry dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Sądzę, że konieczna jest wizyta u lekarza okulisty, być może u lekarza neurologa. Bez badania można jedynie zgadywać.