Zaczerwienienia i krosty w okolicach penisa

Witam mam problem natury intymnej zwiazany z penisem a dokladnie zoledziem na ktorym od dlugiego czasu wystepuja zaczerwienienia i krostki prosil bym o porade i jesli to mozliwe nazwe masci ktora byla by w stanie wniesc jakies poprawy wzgledem tej dolegliwosci... zalaczam lionk do zdjecia http://ifotos.pl/zobacz/IMAG0470j_rraxehh.jpg/

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc określić najbardziej odpowiednie postępowanie. Proszę koniecznie udać się do dermatologa lub urologa.