Zaczerwienienie i pieczenie penisa

Witam mam takie pytanie od 4 tygodni mam zaczerwienienie na penisie jak i na zoledziu . Jeszcze nigdy czegos takiego nie miałem nie spalem z nikim od 6 miesięcy mam dziewczynę jest w Polsce ja ogólnie przebywam w Anglii . Uzywalem maści clotrimazolum nie pomogło moczylem w szalwi z rumiankiem nic .Mam uczucie jakby mnie palilo piecze dziwne udalem sie do przychodni dostałem dactacort czy to ok bo nie ufam angielskiej medycynie zamówiłem borasol do przemywania prosze o pomoc dziekuje;)
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Datacort jest preparatem zawierającym steryd oraz substancję przeciwgrzybiczą. Proszę stosować zalecony preparat. W przypadku braku efektów konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza.

Witam, z opisu wynika, że to balanitis. Należy zastosować: 1. okłady z borasolu 15 min 3xdziennie 2. tribiotic + clotrimazol na noc po okładach jeśli po 14 dniach nie będzie poprawy należy zgłosić się do lekarza na oględziny. Pozdrawiam