Zaczerwienienie powiek a możliwe przyczyny

Witam, mam ogromny problem.Od miesiąca mam bardzo zaczerwienione górną i dolną powiekę lewego oka.Skóra dookoła oka jest podrażniona swędzi i szczypie.Są dni ,że czasami jak by zaczynało się to samo dziać z drugim okiem ale po zastosowaniu maści jakby się cofa.Jednak lewe oko dookoła jest cały czas zaognione.Ponad to śluzówka w nosie jest również bardzo podrażniona i sucha.Okulista,dwukrotnie zapisał mi maść Isopto-Max potem Hydrokorkortison POS 2,5 i nic nie pomaga.Proszę o poradę

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety najlepsza opcja dla Pani będzie udanie sie ponowne do okulisty celem modyfikacji dotychczasowego leczenia. Pozdrawiam