Zaczerwienienie w okolicach policzka i ucha u dziecka

witam, mam pytanie zauważyłam u mojej sześcioletniej córki zaczerwieniony policzek który jest gorący i zaczerwienione ucho i wydaje mi się że to postępuje (zaczerwienione w okolicach brwi)

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Koniecznie proszę zgłosić się do lekarza z córka i pokazać mu zmianę. Bez dokładnego badania nie jest możliwe postawienie diagnozy i ustalenie ewentualnego leczenia. Pozdrawiam