Zagłębienie górnej blaszki granicznej L2 ze sklerotycznym brzegiem jak guzek Schmorla
witam miałam tomografie jamy brzusnej +miednicy mniejszej i wiekszosc jest w porządku tylko nie rozumiem tego "zagłębienie górnej blaszki granicznej L2 ze sklerotycznym brzegiem jak guzek Schmorla. co to znaczy ?

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się rehabilitanta. Są to objawy choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa.