Zakażenie gronkowcem złocistym

Witam , zostalam zakazona grakowcem zlocistym mrsa posiew z rany byl robiony wszyscy lekarze co odpowiadaja na pytania zalecaja posiew krwi a żaden lekarz do ktorego poszlam nie chce zlecic tego badania do kogo sie zglosic wychodza mi chrostki odpluwam jakas wydzieline mamsucha skore na rekach i na twarzy zdaza sie ze skora peka wychodza mi malenkie czerwone punkciki i niektore swedza czy cos sie dzieje zle czy wszystko jest oki ?? nie wiem gdzie isc i do kogo sie zwrocic o pomoc .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę zgłosić się do dermatologa. Wskazana jest kuracja antybiotykiem. Posiew można wykonać odpłatnie.