Zakola u nastolatka

Mam 17 lat widoczne zakola zrobiły się niecały rok temu:( W mojej rodzinie nikt nie jest łysy i nikt nie łysieje, tylko ja mam taki problem. Jaka może być tego przyczyna? Co mogę zrobić żeby zaradzić postępowaniu zakoli, bądź też całkowitemu wyłysieniu?

17 LAT ponad rok temu

Jaka może być tego przyczyna? Co mogę zrobić żeby zaradzić postępowaniu zakoli, bądź też całkowitemu wyłysieniu?

Zachęcam do stosowania preparatów dla mężczyzn - miejscowych odżywek oraz w postaci szamponów, które hamują wypadanie włosów.
Sugeruję również skorzystanie z porady dermatologa, który będzie mógł zbadać Pana i ewentualnie skierować na badania hormonalne (aby ustalić przyczynę utraty włosów).