Zamiana tabletek Midiana na Vibin Mini

Witam. Ginekolog przepisał mi dzisiaj zmienę tabletek z mocniejszych (Midiana) na słabsze (Vibin mini). Czy przy przejściu z tabletek mocniejszych na słabsze mam nie robić przerwy w przyjmowaniu preparatów, tzn. czy robić normalnie 7 dniową przerwę po Midianie i 8 dnia wziąść Vibin mini, czy nie robić tej przerwy?

Może Pani wziąć tabletkę od razu po ostatniej Midianie lub po 7dniowej przerwie. Działanie antykoncepcyjne będzie zachowane. Pozdrawiam