Zaniżona temperatura u 62-latki

Od ponad 2 lat mam stale zaniżoną temperaturę. Waha się ona w granicach od 34,8 do 35,6. Czy powinnam się tym martwić?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli nie towarzyszą temu żadne objawy niepokojące to nie ma powodu do obaw. Warto jednak skontaktować się z internistą (zakładam, że temperatura mierzoa różnymi termometrami celem wykluczneia błędu pomiaru).