Zaniżone wyniki w morfologii

Dzien dobry Mam 23l 175cm 72kg Byłem oddać krew honorowo i odebrałem wynikli dla siebie i mi wyszlo zanizone NEU 51,80 i RDW 10.6 oraz lekko zawyżone LYM 40,1 I MCH [pq] 31,2 Reszta wynikow jest dobra Zaniepoily mnie wyniki zanizone Chciałbym się dowiedzieć czy to cos poważnego? Co mam robić żeby wrocic do normy?

Witam! Nie ma powodów do niepokoju. Przedstawione odchylenia od normy najprawdopodobniej związane są z przebytą w ostatnim czasie infekcją wirusową. Proponuję skontrolować morfologię za kilka tygodni.