Zaognione policzki przy trądziku różowatym

Witam i prosze o porade bo juz nie wiem co mam robic :( Mieszkam w Anglii i mam problem ze swoja skora twarzy.Wczesniej pare lat temu lekarz dermatolog stwierdzil u mnie tradzik rozowaty.Dostalam krem rozex lecz on mi nie pomogl a policzki byly bardziej zaognione lecz jakos minelo a teraz znow wrocilo z podwojna dawka.Moje policzki strasznie pieka sa zaognione jestem tym rozdrazniona.Zaczelam uzywac Zel Avene i wode termalna Uriage ale to nie pomaga a do tego doszly wypryski i co najgorsze Łojtok

Proszę udać się koniecznie do dermatologa. Warto wykonać serię zabiegów z laserem IPL na wyciszenie naczyń. można wykonać peeling migdałowy i prosze zastosować krem do cery naczyniowej- najlepiej zakupić go w aptece.